Spring naar inhoud

2015-2016

  • Bovenste rij van l. naar r.: 19 EL GHOUCH Youssef, 17 LELEUX Sven, 28 POGODA Arnaud, 27 BAAS Luc, 20 MESTDACH Lorenzo, 23 VAN DE SANDE Stephane, 2 BUYSENS Philippe, 14 TIMMERMANS Gregory,
  • Middelste rij van l. naar r.: Joke LAMBERT (kiné),  1 BRADT Robin, 10 DELNESTE Brandon, 11 PALISSE Paul, 15 PESSLEUX Xavier,  22 SOURDEAU Julien, 3 FOUCART Marvin, 8 LANGLET Guillaume, 7 ROBERT Marc, 6 LAUWERS Gauthier,  25 DEHECQ Djimon
  • Onderste rij van l. naar r.: 12 DEVIAENE Kenneth,  18 MILITO Vincent, 9 DE BRUYNE Nicolas, T1  Jean-Luc DELANGHE, Luc TERNOOT (lid beheerraad), Jean Marie VANDENDRIESSCHE (voorzitter),  Yves DEMEULEMEESTER (lid beheerraad), Erik VANDEREEDT (lid beheerraad), Frederic DE BOEVER (keepertrainer), 5 TIMMERMAN Glenn,  16 DETEMMERMAN Ritchy, 24 GENTILE Valerio, Albert OGER (medewerker)
  • Niet op de foto: 4 DEMONCEAUX Karim, 26 MURATORE Lorenzo, 31 FLANDRINCK Sevane, Antoni DE GEITERE, KAMONDJI PANDAMABWE Stephanas, MASQUELIN Jason
  • Trainer: Jean-Luc DELANGHE (neemt ontslag op 27.11.2015 en wordt opgevolgd door Carl DEVIAENE)

Wedstrijden

zo. 26/8/2055 B.v.B 16:00 LOVENDEGEM KSK RONSE

 

0 – 3 Baas Foucart Demonceaux Langlet Delneste Palisse (62 Timmermans) Detemmerman( 59 Robert) Leleux Milito Sourdeau (75 El Ghouch) Pogoda

0:1 Detemmerman, 0:2 Palisse , 0:3 Delneste

zo. 2/8/2015 16:00 ZELZATE K.SK RONSE 0 – 0 (3-4) Baas Foucart Demonceaux Langlet Delneste Timmermans Detemmerman (45 Palisse) Leleux Milito Sourdeau (60 Robert) Pogoda(45 Lauwers)
za. 8/8/2015 18:00 RWDM K.SK RONSE 1 – 0 Baas Foucart Demonceaux Timmerman Lauwers Langlet Debruyne Deneste (79 Sourdeau) Palisse (68 Timmermans) Leleux Milito
zo. 23/08/2015 15:00 KSK RONSE HARELBEKE   1 – 1 Baas Foucart Demonceaux Timmerman (87 Sourdeau) Lauwers Robert (58 Timmermans) Langlet Delneste (73 El Ghouch) Palisse Leleux Milito8′ 1:0 Delneste
zo. 30/08/2015 18:00 SC.DIKKELVENNE KSK RONSE  3 – 1 Baas Buysens Foucart Timmerman (78 El Ghouch)  Lauwers Langlet Delneste Palisse Timmermans (69 Robert) Leleux Milito
53′ 2:1 Palisse
za. 5/09/2015 20:00 KSK RONSE K.FC.EENDR.ZELE   2 – 1 Baas Foucart (45 Sourdeau) Timmerman Lauwers Langlet Timmermans ( 80 Robert) Detemmerman Milito El Ghouch Van De Sande Pogoda  (72 Palisse)45′ 1:0 Timmermans (pen.) 47′ 2:0 Van De Sande
zo. 13/09/2015 15:00 K.FC.SP.ST-G WAAS KSK RONSE 0 – 3 Baas Foucart Demonceaux Timmerman Lauwers Langlet (76 Pogoda) Timmermans (60 Palisse) Detemmerman (54 Delneste) Milito El Ghouch Van De Sande
Flandrinck
38′ 0:1 Milito, 58′ 0:2 Lauwers, 71′ 0:3 Delneste
zo. 20/09/2015 15:00 S.V.V.DAMME KSK RONSE  1 – 2 Baas Foucart Timmerman Lauwers (60 Detemmerman) Langlet Delneste Timmermans(70 Palisse) Milito El Ghouch Van De Sande Pogoda

10′ 0:1 El Ghouch,  56′ 0:2 Van De Sande

za. 26/09/2015 20:00 KSK RONSE R.RC.WETTEREN-KWATRECHT   2 – 2 Baas Foucart Timmerman Lauwers Langlet (46 Sourdeau) Delneste Palisse (70 Timmermans)  Milito El Ghouch (73 Detemmerman) Van De Sande Pogoda

1′ 1:0 Lauwers, 89′ 2:2 Lauwers

za. 3/10/2015 20:00 FC.PEPINGEN KSK RONSE  1 – 1 Baas Foucart Timmerman Lauwers Langlet Delneste  (83 El Ghouch) Timmermans (77 Palisse) Leleux Milito De Geitere Pogoda   (Sourdeau)

81′ 0:1 Palisse

za. 10/10/2015 20:00 KSK RONSE SK.EERNEGEM 1 – 0 Baas Foucart Timmerman Lauwers Langlet Palisse(70 Robert) Timmermans Detemmerman (57 Sourdeau) Leleux De Geitere(74 El Ghouch)   Pogoda

40′ 1:0 Timmermans

zo. 18/10/2015 15:00 VK.WESTHOEK KSK RONSE  2 – 0 Baas Foucart Demonceaux (64 Palisse) Lauwers Langlet Timmermans Pogoda Leleux (50 Detemmerman) Milito El Ghouch De Geitere (57 Flandrinck)
za. 24/10/2015 20:00 KSK RONSE SK.BERLARE   1 – 3 Baas Timmerman (54 Muratore) Lauwers Langlet Palisse Timmermans Leleux (54 Detemmerman) Milito Sourdeau De Geitere (78 El Ghouch) Pogoda

50′ 1:2 Timmermans

zo. 8/11/2015 15:00 K.SV.W S ADINKERKE KSK RONSE  4 – 3 Baas Foucart Demonceaux Timmerman (73 Buysens) Robert (50 Leleux) Delneste Timmermans Detemmerman (50 Muratore) Milito De Geitere Pogoda.

51′ 1:2 Delneste, 72′ 3:2 Timmermans, 88′ 3:3 De Geitere

zo. 15/11/2015 15:00 KSK RONSE S.C.T. MENEN 1 – 1 Flandrinck Buysens Foucart Timmerman Timmermans Leleux (81 Demonceaux) Milito El Ghouch (55 Delneste) Sourdeau Van De Sande De Geitere (73 Deviaene)18′ 1:0 Milito
zo. 22/11/2015 15:00 R.KNOKKE FC. KSK RONSE  3 – 0 Flandrinck Buysens Foucart Timerman Langlet Timmermans Leleux (37 Delneste) Milito(56 Robert) El Ghouch (76  Sourdeau) Van De Sande De Geitere
za. 28/11/2015 20:00 KSK RONSE K.VK.NINOVE 2 – 2 Flandrinck Buysens Foucart Demonceaux (45 Leleux) Timmerman Lauwers Langlet Delneste (74 Palisse) Timmermans El Ghouch (64 Milito)38′ 1:1 Delneste 87′ 2:2 Timmermans
za. 5/12/2015 19:00 OMS.INGELMUNSTER KSK RONSE 1 – 3 Flandrinck Buysens Foucart Timmerman Langlet Delneste (87 Sourdeau) Timmermans (85 Palisse) Milito El Ghouch Van De Sande (33 Lauwers) De Geitere

30′ 1:1 De Geitere 50′ 1:2 Delneste 83′ 1:3 Milito

zo. 13/12/2015 15:00  HARELBEKE KSK RONSE   3 – 1 Flandrinck Buysens Foucart (75 Palisse)Timmerman Lauwers Langlet Delneste (83 Van De Sande) Timmermans Milito El Ghouch De Geitere

19′ 0:1 El Ghouch

zo. 10/01/2016 15:00 KSK RONSE SC.DIKKELVENNE 2 – 5 Baas Buysens Foucart Timmerman Lauwers Palisse (75′ Deviaene) Timmermans Milito El Ghouch Sourdeau  (75 Detemmerman) Van De Sande.

35′ 1:1 Foucart 62′ 2:3 Timmermans

zo. 17/01/2016 14:30 K.FC.EENDR.ZELE KSK RONSE  2 – 1 Baas Buysens Foucart Lauwers Langlet Palisse (76 Detemmerman) Timmermans Milito El Ghouch (45 Delneste) Sourdeau Van De Sande (80 Deviaene)

67′ 2:1 Delneste

za. 23/01/2016 20:00 KSK RONSE K.FC.SP.ST-G WAAS  1 – 0 Baas Buysens Foucart Timmerman Lauwers Langlet Delneste (77 De Geitere) Palisse (84 El Ghouch)   Timmermans 85 (Deviaene) Milito Van De Sande

26′ 1:0 Timmermans

zo. 7/02/2016 15:00 KSK RONSE S.V.V.DAMME  2 – 0 Baas Buysens Foucart Timmerman Lauwers (76 Deviaene)  Langlet Palisse
Timmermans (55 El Ghouch) Milito Van De Sande De Geitere21′ 1:0 Palisse 89′ 2:0 El Ghouch
za. 13/02/2016 20:00 R.RC.WETTEREN-KWATRECHT KSK RONSE  1 – 1 Baas Buysens Foucart Timmerman Lauwers Langlet Palisse Deviaene Timmermans (74 El Ghouch) Milito (45 Delneste) Van De Sande (54 Leleux)

88′ 1:1 Palisse

za. 20/02/2016 20:00 KSK RONSE FC.PEPINGEN 1 – 2 Baas Foucart Timmerman Buysens Milito (46 Delneste)  Langlet Lauwers Palisse (80 El Ghouch) Deviaene (46 Leleux) Van De Sande Timmermans

88′ 1:2 Leleux

zo. 28/02/2016 15:00 SK.EERNEGEM KSK RONSE 1 – 0 Baas Buysens Foucart Timmerman Lauwers Palisse (67 El Ghouch) Timmermans Leleux Milito (77 Detemmerman) Van De Sande (71 Deviaene) De Geitere
za. 5/03/2016 20:00 KSK RONSE VK.WESTHOEK  1 – 0 Baas Timmerman Lauwers Langlet Palisse (90 Deviaene) Timmermans (90 Detemmerman) Leleux Milito El Ghouch Van De Sande

90′ 1:0 Timmermans

za. 12/03/2016 19:30 SK.BERLARE KSK RONSE   1 – 0 Baas Foucart Lauwers Langlet Palisse Deviaene (Detemmerman) Timmermans Leleux Milito Van De Sande De Geitere
zo. 20/03/2016 15:00 KSK RONSE K.SV.W S ADINKERKE  7 – 0 Baas Foucart Timmerman Lauwers Langlet Palisse Deviaene Timmermans Milito Sourdeau De Geitere

Bradt Buysens Detemmerman El Ghouch

1:0 Timmermans 2:0 o.g. 3:0 Timmermans 4:0 Deviaene 5:0 Timmermans 6:0 El Ghouch 7:0 Deviaene

za. 2/04/2016 19:30 S.C.T. MENEN KSK RONSE   1 – 0 Baas Foucart Timmerman Lauwers Langlet Palisse (63 Delneste) Deviaene (78Sourdeau) Timmermans (84 Buysens) Leleux Milito De Geitere
za. 9/04/2016 20:00 KSK RONSE R.KNOKKE FC. 1 – 0 Baas Buysens Foucart Timmerman (60 Palisse)Lauwers (78 El Ghouch) Langlet Delneste Deviaene Timmermans (78 Kamondji Pandamabwe) Leleux Milito

18′ 1:0 Timmermans

zo. 24/04/2016 15:00 K.VK.NINOVE KSK RONSE  1 – 2 Baas Buysens Timmerman Lauwers (90 Masquelin) Langlet Delneste (76 Detemmerman) Palisse (86 Kamondji) Deviaene Timmermans Leleux El Ghouch

56′ 1:1 Leleux 90′ 1:2 Lauwers

zo. 1/05/2016 15:00 KSK RONSE OMS.INGELMUNSTER 3 – 4 Baas Buysens (85 Detemmerman) Foucart Timmerman  (90 Masquelin)  Lauwers (88 Kamondji) Langlet Delneste Palisse Leleux Milito El Ghouch

57′ 1:3 Palisse 67′ 2:3 Palisse 74 3:3 Palisse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klassement Bevordering A 2015 – 2016

1 KNOKKE 30 19 3 8 69 33 36 60
2 HARELBEKE 30 18 4 8 47 28 19 58
3 WESTHOEK 30 18 3 9 57 32 25 57
4 DIKKELVENNE 30 16 6 8 65 32 33 54
5 BERLARE 30 15 6 9 51 39 12 51
6 ZELE 30 15 5 10 63 44 19 50
7 MENEN 30 14 7 9 47 40 7 49
8 INGELMUNSTER 30 13 10 7 55 42 13 49
9 PEPINGEN 30 12 9 9 49 39 10 45
10 K.SK.RONSE 30 11 6 13 46 46 0 39
11 WETTEREN 30 10 9 11 48 48 0 39
12 NINOVE 30 9 10 11 54 49 5 37
13 ST-GILLIS W 30 6 7 17 36 63 -27 25
14 DAMME 30 5 6 19 19 56 -37 21
14 EERNEGEM 30 5 6 19 27 65 -38 21
16 ADINKERKE 30 3 5 22 30 107 -77 14