Spring naar inhoud

1991-1992

  • Bovenste rij van l. naar r.: Bernard VANDEVELDE (kiné), VANDENDRIESSCHE Alain, HOUILLIER Yves, DAVID Rik, CIETERS Franky, BETTENS Charly, DE KIMPE Jurgen, José DELOZ (verzorger), Jacques VANDEBROUCKE (assistent)
  • Middelste rij van l. naar r.: Jean Pierre STOCKMAN (bestuurslid), Claude VANDERHAEGHEN (afgevaardigde), Ghislain CHRISTIAENS (afgevaardigde), HIMPE Filip, MALJERS Filip, TOMME Dick, DE CONINCK Hendrik, , Edmond GEENENS (afgevaardigde), Maurice MOULIN (bestuurslid), Leon DETEMMERMAN (materiaalmeester)
  • Onderste rij van l. naar r.: Franky DURY (trainer), DECUYPER Patrick, MESTDAGH Eddy, VANDENHENDE Xavier,  GRYMONPREZ Kris, , Orphale Crucke, DERMAUX Pascal, VANDOORNE Hans, MOTTE Philippe, STELLIAN Laurent, Jean DEBAETS (bestuurslid)
  • Niet op de foto: TRABELSI Lazar , DEN HAERINCK Geoffrey, DESMET Ferdi,  vanaf 3.10.1991:  KARGBO Samuel, BADJIE Yussupha, BLOCKEEL Jorrit,  VANDENBOGAERDE Jan
  • Trainer: Franky Dury; vanaf 9.2.1992: Bo BRAEM, supervisor, technisch directeur

Wedstrijden

28-7 Hautrage FC KSK Ronse 0-4 B. v. B
4.8 Deinze KSK Ronse 1-0 B. v. B.
1-9 Olsa KSK Ronse 1-1 De Kimpe Grymonprez Grymonprez Cieters  (46 Vandenhende) Mestdagh Stellian Tomme Bettens Dermaux (57 De Coninck) Houillier Himpe

32 Himpe 1-1

8-9 KSK Ronse RCH Gent 1-1 De Kimpe Grymonprez Cieters Mestdagh Stellian (85 Decuyper) Tomme Bettens Dermaux Himpe Houillier Vandenhende

42 Dermaux 1-0

15-9 Oostnieuwkerke KSK Ronse 2-0 Vandendriessche Grymonprez Cieters Mestdagh Tomme Bettens Van Doorne Dermaux De Coninck (75 Maljers) Houillier Vandenhende
22-9 KSK Ronse VK Torhout 1-3 Vandendriessche Grymonprez Cieters Mestdagh Bettens Van Doorne Dermaux Houllier Maljers Vandenhende (72 De Cuyper) Tomme ( 60 Coninck)

86 Dermaux 1-2

29-9 KSK Ronse Izegem 0-0 De Kimpe Grymonprez Cieters Mestdagh Tomme Van Doorne Dermaux Vandenhende Hlouillier Badgie (70 De Coninck) Kargbo (65 Stellian)
6-10 Wielsbeke KSK Ronse 3-4 De Kimpe Mestdagh Grymonprez Cieters Tomme Van Doorne Dermaux Vandenhende Houillier Himpe (87  Badgie)  Stellian (46 Bettens)

18 Himpe 0-1 68 Van Doorne 2-2 70 Himpe 2-3 84 Bettens 2-4

13-10 KSK Ronse RC Doornik 2-0 De Kimpe Grymonprez Cieters Mestdagh Stellian (68 Badgie) Tomme Bettens Van Doorne Demaux (68 Houllier) Himpe Vandenhende

12 Dermaux 1-0 23 Bettens 2-0

20-10 Pecq KSK Ronse 0-0 De Kimpe Grymonprez Cieters Mestdagh Stellian Tomme Bettens Van Doorne (65 Badgie) Dermaux Himpe Vandenhende
3-11 KSK Ronse SK Torhout 2-2 De Kimpe Grymonprez Cieters Mestdagh Tomme Van Doorne Dermaux Himpe (56 Bettens) De Coninck Vandenhende Houllier

55 De Coninck 1-1 86 Grymonprez 2-2 pen.

10-11 Evergem KSK Ronse 1-1  Vandendriessche Grymonprez Cieters David Mestdagh Tomme Bettens Dermaux Vandenhende Houillier Kargbo

43 Bettens 0-1

17-11 Lauwe KSK Ronse 1-1 De Kimpe Grymonprez Cieters David Mestdag Tomme  Bettens Van Doorne (85 De Coninck) Dermaux Vandenhende Houillier

45 Bettens 0-1

24-11 KSK Ronse Handzame 0-2 De Kimpe Grymonprez Cieters David (68 De Coninck) Mestdagh Tomme Bettens Van Doorne (60 Kargbo) Dermaux Houillier Vandenhende
1-12 Zulte KSK Ronse 2-3 De Kimpe Grymonprez Cieters Mestdagh Tomme Bettens Dermaux Vandenhende Houillier De Coninck Kargbo (46 Van Doorne)

63 Bettens 2-1 79 Houillier 2-2 87 Bettens 2-3

8-12 KSK Ronse Deinze 1-2 De Kimpe Grymonprez Mestdagh Tomme Bettens Van Doorne Dermaux Himpe De Conink (30 Badgie) Vandenhende Houillier

12 Dermaux 1-0

15-12 US Doornik KSK Ronse 1-0 De Kimpe Grymonprez Mestdagh Houillier Dermaux Stellian Bettens Tomme Van Doorne Decuyper (75 Kargbo) Badgie
12-1 RCH Gent KSK Ronse 0-1 De Kimpe Grymonprez Cieters Stellian (48 Himpe) Tomme Bettens Van Doorne Dermaux De Conink (51 David) Vandenhende Houillier

88 Van Doorne 0-1

19-1 KSK Ronse Olsa 0-3 De Kimpe Grymonprez Cieters David (46 Himpe) Tomme (46 Bettens) Dermaux De Coninck Vandenhende Houillier Mestdagh Van Doorne
26-1 VK Torhout KSK Ronse 1-1 De Kimpe Grymonprez Cieters David Mestdagh Desmet (46 Badgie) Van Doorne Dermaux Trabelsi Vandenhende (70 Tomme) Houillier

78 David 1-1

2-2 KSK Ronse Oostnieuwkerke 2-0 De Kimpe Grymonprez Cieters David Mestdagh Van Doorne Dermaux Houillier Vandenhende (79 Tomme) Trabelsi Badgie

35 Van Doorne 1-0 61 Badgie 2-0

9-2 KSK Ronse Wielsbeke 2-0 Vandendriessche Grymonprez Cieters David Mestdagh Dermaux Trabelsi (87 Kargbo) Vandenhende Houillier Badgie (62 Tomme) Van Doorne

7 Grymonprez 1-0 pen. 47 Van Doorne 2-0

16-2 Izegem KSK Ronse 4-1  Vandendriessche Grymonprez Cieters David Mestdagh Dermaux Trabelsi Vandenhende (57 Tomme) Houillier Badgie (51 Bettens) Van Doorne

16 Trabelsi 1-1

1-3 KSK Ronse Pecq 2-2 Vandendriessche Grymonprez Cieters David (60 Bettens) Mestdagh Tomme Van Doorne Dermaux Trabelsi Houillier Den Haerynck

30 Tomme 1-1 77 Cieters 2-2

8-3 RC Doornik KSK Ronse 0-3 De Kimpe Grymonprez Cieters David Mestdagh Tomme Van Doorne Trabelsi Den Haerynck (87 Desmet) Vandenhende Badgie (46 Bettens)

28 Trabelsi 0-1 48 Van Doorne 0-2 54 Bettens 0-3

22-3 KSK Ronse Evergem 2-0 De Kimpe Grymonprez Cieters David Tomme Bettens Van Doorne Dermaux Trabelsi Vandenhende Den Haerynck

3 David 1-0 43 Van Doorne 2-0

29-3 SK Torhout KSK Ronse 2-0 Vandendriessche Grymonprez Cieters David Tomme Bettens (46 Badgie) Van Doorne Dermaux Trabelsi Den Haerynck Vandenhende
5-4 KSK Ronse Lauwe 1-1 Vandendriessche Grymonprez Cieters David Tomme Bettens Van Doorne Dermaux Den Haerynck (80 Trabelsi) Vandenhende Badgie (46 Desmet)

60 Bettens1-1 pen.

12-4 Handzame KSK Ronse 1-1 Vandendriessche Grymonprez Cieters David Tomme Bettens Van Doorne Dermaux (55 Trabelsi) De Coninck Desmet Vandenhende

47 Bettens 1-1

26-4 KSK Ronse Zulte 1-0  Vandendriessche Grymonprez Cieters David Tomme Bettens Dermaux De Coninck (71 Houillier) Vandenhende Badgie (71 Desmet) Kargbo

51Bettens 1-0 pen.

3-5 Deinze KSK Ronse 2-0  Vandendriessche Grymonprez Cieters David Tomme Bettens Dermaux (70 Badgie) De Coninck Vandenhende Houillier Kargbo
10-5 KSK Ronse US Doornik 2-2  Vandendriessche Grymonprez Cieters David Tomme (50 Badgie) Bettens Dermaux De Coninck Vandenhende Houillier Kargbo

56 Badgie 1-1 78 Bettens 2-2 pen.

Klassement Bevordering A 1991 – 1992

1 Deinze 19 3 8 62 20 46
2 Olsa 17 4 9 51 27 43
3 Izegem 15 7 8 49 38 38
4 US Doornik 12 9 9 45 39 33
5 RCH Gent 10 7 13 40 35 33
6 Handzame 11 9 10 47 34 32
7 Zulte 11 11 8 38 36 30
8 Lauwe 10 10 10 48 38 30

9

KSK Ronse

9

9

12

36

39

30

10 Pecq 9 12 9 45 55 27
11 Oostnieuwkerke 11 15 4 35 43 26
12 Evergem 6 11 13 27 47 25
13 RC Doornik 9 15 6 33 52 24
14 SK Torhout 7 13 10 28 45 24
15 VK Torhout 5 14 11 35 48 21
16 Wielsbeke 5 17 8 33 56 18